00
0000

Vážení návštevníci obdarujte svojich blízkych darčekovými wellness poukážky, ktoré sa postarajú o ich skvelý zážitok. Poukážky je možné kúpiť 24 hodín denne na recepcii hotela Elizabeth. 

Najromantickejši hotel sveta

30
október
2016

World Luxury Award 2016 pre Hotel Elizabeth !

V poslednú októbrovú sobotu sa v katarskej Dohe udeľovali ocenenie pre tie najlepšie hotely na svete. Svoje želiezko v ohni mal aj slovenský zástupca – hotel Elizabeth z Trenčína, ktorý už v minulosti získal národné a európske ocenenia – Hoteliér roka 2016, Najlepší mestský historický hotel Európy 2016 a Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015.

Tentokrát sa hotelu Elizabeth podarilo premeniť nomináciu na svetové ocenenie, World Luxury Hotel Award 2016 v kategórii Romantic Hotel – regional winner. Z celkových viac ako 600 nominácií je to veľký úspech. Hlasovali návštevníci z celého sveta a odborná porota v troch kolách.
Na slávnostnom galavečere, ktorý sa konal v Dohe ocenenie prevzal generálny riaditeľ hotela Elizabeth - Ján Svoboda.
„Toto ocenenie je akýmsi vyvrcholením nášho podnikania v hotelovej branži, keďže sme už dosiahli úspechy na národnej a európskej úrovni. Samozrejme tým naša misia nekončí, ale práve naopak začína ďaľšia éra poskytovania kvalitných služieb a inovácie v produktovom portfóliu. Zároveň je to dôkaz toho, že aj malá krajina ako Slovensko môže konkurovať tradičným destináciám čo do kvality v poskytovaní služieb“.

Nedeľný Brunch

19
február
2017

NEDEĽNÝ BRUNCH 21. 05. 2017 

Nedeľný Brunch je príjemné nedeľné posedenie v štýle „jedz koľko vládzeš“!

Na výber je široká ponuka slovenských aj zahraničných jedál, pričom konzumovať môžete čokoľvek a v akomkoľvek množstve.Februárový brunch okrem klasickej ponuky jedál bude obsahovať aj kútik s tradičnými českými špecialitami. 

Trvanie Brunchu: 11:30 – 14:30 hod. Cena: 21 Eur/osoba

Vaše miesta na Brunch Vám odporúčame rezervovať vopred, na tel. čísle: 0903 987 952

Tešíme sa na Vás.