„Povedali o nÁs"

22
október
2016
 

RODINA STRNADOVÁ 

Chceme sa Vám poďakovať za ochotu a profesionálny prístup presonálu na svadbe, ktorú sme u Vás organizovali. Obzvlášt chceme vyjadriť podakovanie presonálu v kuchyni, ktorí nám spravil vrásky na čele . Prevažná časť našich hostí sa pri našom hlavnom chode nemože zmieriť s tým, že to bolo naposledy, a chce si opatovne vychutnať to čo ste nám pripravili.

Takže čo mám k tomu dodať. Hádam len to že sa uvidíme častejšie a ani peniaze nenahradia to čo dokážu šikovné ruky personálu ktorí síce nie je vidno, ale ostane po nich len spomienka na chuť kulinárskej špeciality. ( ako sa správne povie nebíčko v papuľke).Celý chod od predjedla až po dezert bol super ale tieto 2 veci nám "zostali na jazyku" dodnes

Hlavný chod: Bravčová krkovička vo farebnom drvenom korení s variáciou omáčok a gratinovanými zemiakmi Krkovička úplne super spracovaná masko mi zjedli aj tí čo maso nemusia, príloha vyvážená v kombinácii s omáčkami dochutene na 1**

Dezert: Karamelizované slivky na víne s vanilkovou zmrzlinou Neľutujem tento dodatočný výber pretože dezert bol ešte lepší ako som čakal.

Takže ešte raz Vám patrí velké podakovanie a tešíme sa na dalšiu návštevu

S pozdravom rodina Strnadová

 

15
apríl
2015
 

K2 Atmitec 

Chcem poďakovať za úspešne zvládnutú akciu 15.4.2015, za super prístup personálu. Spokojnosť po všetkých stránkach. Celú akciu hodnotíme veľmi pozitívne.

 

25
apríl
2015
 

Rodinná oslava  

Rada by som sa poďakovala za dobre pripravenú rodinnú oslavu. Jedlo, personál, služby boli výborné. Teším sa na ďalšiu návštevu hotela. 

 

05
máj
2015
 

SVadba  

Chcem poďakovať za veľmi dobre pripravenú a zvládnutú svadbu, celému tímu hotela Elizabeth. 

22
máj 
2014
 

Latino Bašavel 

Chcem poďakovať za skvelú zábavu a organizáciu večera Latino Bašavel a špeciálne čašníčke Zuzke, ktorá sa o nás celý večer vzorne starala.

 

 

22
apríl
2014
 

úrad práce, sociálnych vecí a rodiny

Chcem poďakovať za úspešne zvládnutú akciu 15.4.2014.  Oceňujem ochotu a flexibilitu celého personálu, aktívny prístup a hlavne okamžité  riešenie aktuálnych zmien v požiadavkách. Priestory, občerstvenie, jedlo, obsluha – 100%.  Veľmi radi využijeme služby hotela Elizabeth aj v budúcnosti. 

 

 

15
Jún
2014
 

Prezentácia kozmetiky Artistry

Dobrý deň pán Bezák

chcem veľmi pekne poďakovať aj písomne za skvelú organizáciu dňa 21.5.2015 (prezentácia kozmetiky ARTISTRY) a príjemných kolegov a ich výbornú prácu,
ktorí nám zabezpečovali aktivity pri prezentácii.