THALGO

FRANCÚZSKA PRESTÍŽNA KOZMETIKA THALGO
Z MORSKÝCH RIAS A MINERÁLOV.

 

Minerály, stopové prvky a proteíny sú dôležité pre krásu pleti a správnu funkciu celého tela. Morské riasy a morská voda sú jedinečným rezervoárom týchto elementov.

 
 

OŠETRENIE S MORSKÝMI RIASAMI

 
 
 

minerálny detoxikačný zábal + zábal na ťažké nohy detoxikácia celulitída odvodnenie, reminalizácia ťažké nohy Súčasťou ošetrenia je špeciálna telová masáž MODELAGE DE LA MER. Peeling celého tela, zábal z morských rias a záverečné ošetrenie masážou s hydratačnou emulziou. Trvanie ošetrenia: 90 min.

MER & SENS - SPA RITUÁL

 
 
 

Hlboká relaxácia, ktorú vyvolávajú masážne ťahy, rytmus a sila kameňov. Súčasťou rituálu je masáž s lávovými kameňmi a s morským peelingom. Trvanie ošetrenia: 75 min.

POLYNÉZSKY SPA RITUÁL

 
 
 

Exotická cesta po 4 ostrovoch Francúzskej Polynézie. 4 kroky maximálnej relaxácie a zmyselnosti. Oddajte sa vôni vanilky, kokosu, uvoľnite svoje telo v lagúnovom kúpeli a rozmaznávajte sa masážou Mahana zrodenou z polynézskej kultúry, kde sa používa Monoi olej a zahriate vrecúška Tuiponos a peeling z vlákna kokosového orecha. • Zastávka na ostrove vanilky Taháa – exotický peeling s vôňnou vanilky a kokosu. • Zastávka na ostrove Lagún Manihi – kde sa telo uvoľní v lagúnovom kúpeli, poskytujúcej extrémne nekonečnú relaxáciu vďaka šumivým tabletám. • Zastávka na ostrove bieleho piesku Bora Bora – Mahana masáž – účinná masáž pôsobiaca do hĺbky svalov, vykonávaná Manoi olejčekom a vrecúškami Tuiponos. • Zastávka – cesta končí na posvätnom ostrove Baiatea – telo je očistené, hydratované a zrelaxované. Finálny počin je posilnenie dokonalým dotykom posvätného oleja, ktorý zanecháva jemné trblietky na tele. Trvanie ošetrenia: 90 min / 1- 2-3-4 zastávka/