THALGO

POLYNÉZSKY SPA RITUÁL

 
 
 

Exotická cesta po 4 ostrovoch Francúzskej Polynézie. 4 kroky maximálnej relaxácie a zmyselnosti. Oddajte sa vôni vanilky, kokosu, uvoľnite svoje telo v lagúnovom kúpeli a rozmaznávajte sa masážou Mahana zrodenou z polynézskej kultúry, kde sa používa Monoi olej a zahriate vrecúška Tuiponos a peeling z vlákna kokosového orecha. • Zastávka na ostrove vanilky Taháa – exotický peeling s vôňnou vanilky a kokosu. • Zastávka na ostrove Lagún Manihi – kde sa telo uvoľní v lagúnovom kúpeli, poskytujúcej extrémne nekonečnú relaxáciu vďaka šumivým tabletám. • Zastávka na ostrove bieleho piesku Bora Bora – Mahana masáž – účinná masáž pôsobiaca do hĺbky svalov, vykonávaná Manoi olejčekom a vrecúškami Tuiponos. • Zastávka – cesta končí na posvätnom ostrove Baiatea – telo je očistené, hydratované a zrelaxované. Finálny počin je posilnenie dokonalým dotykom posvätného oleja, ktorý zanecháva jemné trblietky na tele. Trvanie ošetrenia: 90 min / 1- 2-3-4 zastávka/

Rituál formovania postavy/Integrative slimming ritual

Vysoko účinné nápravné ošetrenie na formovanie postavy. Nová technológia  je zameraná na spevnenie pokožky a zmiernenie celulitídy.Rituál pozostáva z aplikácie zábalu s aktívnym kyslíkom, špeciálnej masáže ´perfect sculpt´ a záverečnej aplikácie krému na zoštíhlenie a spevnenie.

Aktívne látky: Komplex z morského silicia – podporuje odburávanie tukov

Komplex z planktonu – okysličuje pokožku a bojuje proti tvorbe tukových zásob

Sculptolift – lifting pokožky

Vektorizovaný kyslík – okysličuje pokožku

 

Výživný Cold Cream Marine rituál / Nourishing Cold Cream Marine ritual

Ošetrenie je určené osobám so suchou a veľmi suchou pokožkou. Rituál pozostáva z  10 minútového zábalu , kedy prebieha masáž hlavy, potom je 45 minútová relaxačná celotelová masáž vrátane masáže rúk a chodidiel Cold Cream balzamom, ktorý rozmaznáva vaše zmysly vôňou cédrového dreva, zelených listov, zeleného jablka a broskyne.Cold cream marine obsahuje riasový vosk, olej z mikrorias, modrú miazgu oceánu bohatú na minerály a stopové prvky pre doplnenie lipidov do pokožky, bambucké maslo, maslo Capuacu, olej zo semien maracuje a panenský olej z borytu farbiarskeho pre výživu a hydratáciu.

Zanizibar únik do raja / Zanzibar Escape to paradise 

Unikátna cesta vôní do srdca ostrova v raji. Vydajte sa spoločne s Thalgon do Zanzibaru. Do indického oceánu na opustené pláže , za priezračnými morskými lagúnami, na voňavé plantáže korenia, do chládku paliem. Touto cestou Vás bude sprevádzať vôňa vodného melónu, bieleho muškátu a škoricovej kôry.

Rituál pozostáva z:

  1. 30 minútový  peeling morskými kryštálmi pre jemnú, hladkú pokožku, ktorá je hĺbkovo vyživená a vysoko remineralizovaná. Peeling obsahuje jemné aj hrubé soli, olej zo sladkých mandlí, marhuľových jadierok a semien slnečnice.
  2. 45 minútová relaxačná masáž masážnymi olejmi z hroznových semienok, semienok slnečnice a výťažkov z červenej riasy Chicorée des rochers pre jedinečnú zastávku v Zanzibare.