Daily menu - Hotel Elizabeth Trenčín

Daily menu

Daily menu


 

 Popis reštaurácie Hotel Elizabeth
Vychutnajte si unikátnu atmosféru historického Hotela Elizabeth, priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, bar wellness centrum a mnoho iného.

Hotel získal viaceré Ocenenia
TOP 10 Najobľúbenejší hotel na Slovensku
Luxury Cultural Retreat 2017
World Luxury Hotel Awards 2017
World Luxury Award 2016
Hoteliér roka 2016
Najlepší mestský historický hotel Európy 2016
Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015

Reštaurácia Elizabeth
Prvotriedna reštaurácia s vyšším štandardom obsluhy Vám ponúka výhľad na unikátny rímsky nápis na hradnom brale. Objavte v ponukovom lístku bohatý sortiment jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne, špeciality šéfkuchára, flambované, filetované a blanšírované špeciality, široký výber kvalitných vín, business menu a špeciálne menu pre skupiny.

Kaviareň Sissi
Príjemná atmosféra secesnej kaviarne nabáda nielen k spoločenským stretnutiam, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia obchodných partnerov. Kaviareň Sissi Príjemná atmosféra secesnej kaviarne nabáda nielen k spoločenským stretnutiam, ale je aj vhodným prostredím na neformálne stretnutia obchodných partnerov.
Tí, ktorí obľubujete rýchle, jednoduché obedy si určite vyberiete - máte radi pestré zeleninové šaláty alebo dáte prednosť chrumkavým toastom či sendvičom pripraveným podľa orginálnych receptov? Výborne chutia aj zákusky z vlastnej cukrárskej dielne.
Našich najmenších hostí privítame špeciálnym detským menu v detskom kútiku kaviarne Sissi.