HOTEL ELIZABETH TRENČÍN
Hotel, kde sa snúbi história so štipkou moderny

Historický Hotel Elizabeth je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo pod stredovekým hradom, v centre mesta Trenčín. Z letnej terasy hotela a z reštaurácie Elizabeth môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis.

Prežite zopár okúzľujúcich dní a nocí pod strechou historického hotela, že priam cítite v stenách pulzovať dejiny. V modernom dizajne s najnovšími technológiami spozorujete v dokonalej harmónii autentický secesný štýl zo začiatku 19. storočia.

Hotel Elizabeth, s pôvodným názvom "Erszebet Szalo", dal postaviť barón Armin Popper. Svoju prevádzku zahájil 1. januára 1902 a ihneď sa stal súčasťou spoločenského a kultúrneho života mesta Trenčín. Noblesa sa tu stretla s perfektnou obsluhou a komfortom viedenských podnikov.

Bohatý výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne a rôzne špeciality šéfkuchára a kvalitné vína ponúka prvotriedna hotelová reštaurácia. Absolútny relax zažijete vo wellness centre s bazénom a saunami. Konferenčné priestory hotela zahŕňajú plne klimatizovaný kongresový sál vybavený najmodernejšou technikou a hotelové salóniky.