AKCIOVÁ PONUKA
Víkendové pobyty od piatka do nedele za zvýhodnené ceny ubytovania so zľavou 31%

Naše poďakovanie patrí ženám za to, že ste. V Hoteli Elizabeth vieme, že vďaka vám je svet lepším miestom. Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien sme pripravili na celý mesiac marec na víkendové pobyty od piatka do nedele zvýhodnené ceny ubytovania so zľavou 31%. Využite jedinečnú príležitosť vyskúšať si prvotriedne služby Hotela Elizabeth na vlastnej koži. S nami budete mať možnosť stráviť úžasný pobyt, počas ktorého si užijete nekonečný relax, skvelú gastronómiu a príjemné prostredie ikonického hotela pod Trenčianskym hradom.

Cena: od 109 € / noc / izba

Pobyt v Hoteli Elizabeth sme povýšili na skutočný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať. V cene pobytu bohaté bufetové raňajky, vstup do wellness a fitness centra.

Špeciálna ponuka platí od 1.3. do 31.3.2023.

Hotel Elizabeth je za posledné dva roky 2022 a 2021 držiteľom nasledovných prestížnych ocenení:

  • Heritage & Design - udelené organizáciou Heritage hotels of Europe v kategórii Najpôsobivejší dizajn
  • World Class Conference Hotel - udelené organizáciou Muse Hotel Awards v kategórii Najlepší konferenčný hotel Slovenska
  • Luxury Historic Hotel - udelené organizáciou iLuxury Global Awards v kategórii Luxusný historický hotel a Luxusný biznis hotel
  • Luxury Romantic Hotel - udelené organizáciou World Luxury Hotel Awards v kategórii Luxusný romantický hotel Slovenska

V prípade parkovania na hotelovom parkovisku, miesto na parkovanie nerezervujeme ani negarantujeme z dôvodu obmedzenej kapacity parkovacích miest. Parkovné na hotelovom parkovisku je spoplatnené sumou 1,50 € / hod.

REZERVOVAŤ IZBU