Romantika v Hoteli Elizabeth
Romantika v Hoteli Elizabeth

Romantický pobyt pod hradom

Pripravte svojej polovičke romantické prekvapenie a zoberte ju na miesto, ktoré sa vyznačuje výnimočnou atmosférou, luxusným ubytovaním, vynikajúcou gastronómiou a príjemným wellness centrom. Prežite krásny a nezabudnuteľný pobyt v jednom z najromantickejších hotelov na Slovensku.

Romantický pobyt v Hoteli Elizabeth

Súkromné wellness

Romantické kúpanie pri sviečkach len pre vás dvoch. Tento dokonalý zážitok si môžete vychutnať na tom najkrajšom mieste priamo pod Trenčianskym hradom. Pripravte svojej polovičke romantické prekvapenie a zoberte ju na miesto, ktoré sa vyznačuje výnimočnou atmosférou.

Pondelok - Piatok: 10 - 14, 21 - 22 hod.

Cena: 140 € / hod. | 260 € / 2 hod.

Rezervácia: 032 6506 120

Súkromné wellness v Hoteli Elizabeth

Romantická večera

Odložte každodenný život a doprajte svojmu milovanému niečo výnimočné. Užite si luxusné, romantické chvíle pri večeri v Hoteli Elizabeth a nechajte rozkvitnúť romantiku.

Rezervácia: 0903 987 952

Romantická večera v Hoteli Elizabeth

Romantická večera vo VIP salóne

Či už plánujete osláviť svoje výročie alebo si chcete dať výborné jedlo pri sviečkach, večera nie je všetko, ale je to vrchol romantického večera. Posuňte romantický zážitok ešte na vyššiu úroveň a rezervujte si romantickú večeru vo VIP salóne (doplatok 50 €).

Rezervácia: 0903 987 952

Romantická večera vo VIP salóne

Ubytovanie v romantickej izbe

Luxusné izby & apartmány pre dokonalé pohodlie. Vychutnáte si unikátnu atmosféru historického hotela, ktorý sa nachádza v srdci mesta priamo pod stredovekým Trenčianskym hradom. Na vaše želanie izbu romanticky vyzdobíme a ovocná misa so sektom zvýrazní romantický zážitok.

Romantické ubytovanie

Valentínska večera

Najlepší spôsob, ako ukázať svoju lásku? Romantické jedlo pre dvoch a najlepšia valentínska večera. Doprajte si valentínsku večeru pre dvoch a prežite s partnerom nádherné romantické chvíle pod hradom pri tónoch živej hudby. Vidíme sa opäť vo februári v roku 2025.

Valentínska večera v Hoteli Elizabeth