Beauty salon MAILI - Hotel Elizabeth Trenčín

Beauty salon MAILI

Postaráme sa o vašu krásu

Kaderníctvo

Kaderníctvo

Od osobnej konzultácie k výberu strihu alebo úpravy účesu či farbenia až po dokonalý výsledok. Naši kaderníci používajú tie najnovšie techniky a vlasovú kozmetiku. Cit pre detail a vaša spokojnosť sú pre nás na prvom mieste.

Kozmetika

Kozmetika

Vďaka našej širokej ponuke kozmetických procedúr si unás vyberiete presne to, čo potrebujete. Nechajte sa previesť svetom skrášľujúcich a omladzujúcich procedúr či komplexných ošetrení. Profesionálne postupy a prvotriedne kozmetické prípravky sú samozrejmosťou. Pre viac informácií a rezerváciu termínu nás neváhajte kontaktovať.

Manikúra

Manikúra

Manikúra je jednou zo základných procedúr starostlivosti o telo a je vhodná pre všetkých bez ohľadu na vek a pohlavie. Ruky prezrádzajú mnoho, doprajte im preto zdravý a krásny vzhľad. Radi sa postaráme o prirodzené ale aj umelé nechty a poradíme vám ako ich udržiavať.

Pedikúra

Pedikúra

Nezabudnite dbať aj na zdravie a výzor nôh. Pravidelná pedikúra uľaví každodenne zaťažovaným chodidlám a dodá im krásu a sviežosť. Taktiež zlepší prekrvenie nôh a zbaví vás stresu. Po kompletnom ošetrení pokožky a nechtov nôh v našom salóne odídete s ľahkosťou, bez stresu a krásne upravení.