Detský kútik Elizabetkovo - Hotel Elizabeth Trenčín

Detský kútik Elizabetkovo

Detský kútik Elizabetkovo

Prídite navštíviť rozprávkové priestory detského kútika Elizabetkovo.

Detské oslavy

Plánujete pripraviť vašim deťom krásnu oslavu narodenín alebo zorganizovať rodinnú oslavu, či posedenie? Ponúkame vám výnimočný priestor pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo rodinného posedenia v hoteli ELIZABETH****.

Na ploche 52 m² sa môžu deti vyšantiť v bazéne s guľôčkami, zahrať sa s plyšovými hračkami, postaviť si domček zo stavebnice, pozrieť si obľúbenú rozprávku alebo poobjavovať ďalšie hračky. Deti sa môžu bezstarostne a bezpečne hrať, behať, skákať, maľovať či rozvíjať svoje schopnosti v príjemnej a priateľskej atmosfére.

Okrem detského kútika ponúkame našim najmenším hosťom a ich rodičom komfortné ubytovanie. Na vyžiadanie na izbe zabezpečíme detskú postieľku a v reštaurácii detskú stoličku.

Detský kútik je situovaný na prízemí hotela, v pokojnej časti, dostatočne vzdialenej od bežnej hotelovej prevádzky. Vstup do kútika vedie okolo recepcie hotela cez Kaviareň Sissi. Priamo v detskom kútiku si môžu rodičia vychutnať šálku kávy, či lahodný koláč a zároveň dopriať zaujímavý program aj pre svoje ratolesti.

Rozmýšľate kde a hlavne ako usporiadať deťom pútavú a jedinečnú detskú oslavu?