MASÁŽE

Vyberte si typ masáže, na ktorý máte práve náladu

KLASICKÁ MASÁŽ

Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly prípadne kĺby.

MASÁŽ HLAVY TEPLÝM OLEJOM

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. Má antimigrenózny účinok.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexnou masážou stimulujeme zóny (reflexné body) na chodidlách. Reflexná masáž chodidiel je dobrá nielen na diagnostiku zdravotných problémov, ale slúži aj na rýchlu pomoc organizmu, ako sú bolesti žalúdka, migrény alebo tráviace ťažkosti. Či už trpíte chronickou alebo akútnou chorobou alebo jednoducho len hľadáte cestu k zníženiu napätia, reflexná masáž môže byť odpoveďou na Váš problém.

LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ

Lymfodrenážna masáž spôsobuje rýchlejšie odplavenie škodlivých látok z tela. Použitím tejto techniky sa napomáha k odtoku lymfy a tým zmierňuje opuchy. Z kozmetického uhla pohľadu je využívaná ako prevencia proti vzniku celulitídy a únave nôh, formuje postavu a zlepšuje kvalitu pokožky.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Celotelová olejová masáž za použitia pravých lávových kameňov zbieraných z riek v okolí sopiek v Južnej Amerike. Táto masáž využíva prírodnú silu. Kamene prehrievajú, energetizujú svaly, meridiány a reflexné zóny, pomocou energie z hlbín zeme. Masáž lávovými kameňmi je ideálna pri napätí, bolesti svalstva po cvičení, práci, no aj pri dlhodobom sedení v jednej strnulej polohe.

HAVAJSKÁ LOMI-LOMI MASÁŽ

Havajská masáž je označovanou za perlu medzi masážami. Lomi-Lomi je relaxačná masáž, kde sa používajú špeciálne havajské techniky v spojení esenciálnych olejov. Je založená na rytmických technikách, používaní prstov, dlaní, lakťov a hlavne predlaktí. Blahodarne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, hlboko relaxuje a harmonizuje. Odstraňuje svalovú bolesť únavu a napätie. Uvoľňuje kĺbne spojenia a pomáha k detoxikácií celého organizmu.

DETOXIKAČNÁ MEDOVÁ MASÁŽ

Dokáže telo zbaviť škodlivých látok a vďaka nej sa liečia predovšetkým tzv civilizačné choroby. Liečivá sila včelieho medu pôsobí cez pokožku priamo na reflexné zóny chrbta a dochádza tak k stimulovaniu činnosti všetkých orgánov tela. Masáž má detoxidačný účinok, uvoľňuje z tela usadeniny, ktoré sa v priebehu rokov nahromadili zo životného prostredia, potravín a liekov. Masáž má výborné účinky na pleť a silne oživuje celý organizmus.

AROMATERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Aromaterapeutická masáž je spojením klasickej masáže s aromaterapiou. Je pohladením nielen pre vaše zmysly. Príjemné dotyky i vôňa pôsobia doslova ako balzam na telo i dušu. Dokážu priniesť relax a uvoľnenie celému telu. Tak ako sa uvoľní telo upokojí sa aj vaša myseľ. Hlavnou zložkou aromaterapie sú éterické oleje. Kvalitné oleje obohatené o koncentrované účinné látky aromatických i liečivých rastlín.

Rezervujte si masáž

Otváracie hodiny masáže

Pondelok - piatok:

12:00 – 22:00

Sobota - nedeľa a sviatky:

10:00 – 22:00

Happy hour Caracalla Spa
ZĽAVA 20%

Zľava 20% na všetky druhy masáží od pondelka do štvrtka od 12:00 - 16:00

Zľava sa nevzťahuje na dni počas sviatkov

Kontakty wellness

Informácie o aktuálej prevádzke
a aktuálnych ponukách denne na čísle:

+421 32 6506 120

alebo emailom na:

wellness@hotelelizabeth.sk

THALGO - polynézsky spa rituál

Exotická cesta po 4 ostrovoch Francúzskej Polynézie. 4 kroky maximálnej relaxácie a zmyselnosti. Oddajte sa vôni vanilky, kokosu, uvoľnite svoje telo v lagúnovom kúpeli a rozmaznávajte sa masážou Mahana zrodenou z polynézskej kultúry, kde sa používa Monoi olej a zahriate vrecúška Tuiponos a peeling z vlákna kokosového orecha.

1. Zastávka na ostrove vanilky Taháa
Exotický peeling s vôňnou vanilky a kokosu.

2. Zastávka na ostrove Lagún Manihi
Kde sa telo uvoľní v lagúnovom kúpeli, poskytujúcej extrémne nekonečnú relaxáciu vďaka šumivým tabletám.

3. Zastávka na ostrove bieleho piesku Bora Bora
Mahana masáž – účinná masáž pôsobiaca do hĺbky svalov, vykonávaná Manoi olejčekom a vrecúškami Tuiponos.

4. Zastávka – cesta končí na posvätnom ostrove Baiatea
Telo je očistené, hydratované a zrelaxované. Finálny počin je posilnenie dokonalým dotykom posvätného oleja, ktorý zanecháva jemné trblietky na tele. Trvanie ošetrenia: 90 min /1-2-3-4 zastávka/

Rituál formovania postavy / Integrative slimming ritual

Vysoko účinné nápravné ošetrenie na formovanie postavy. Nová technológia je zameraná na spevnenie pokožky a zmiernenie celulitídy.Rituál pozostáva z aplikácie zábalu s aktívnym kyslíkom, špeciálnej masáže ´perfect sculpt´ a záverečnej aplikácie krému na zoštíhlenie a spevnenie.

Aktívne látky:
Komplex z morského silicia – podporuje odburávanie tukov
Komplex z planktónu – okysličuje pokožku a bojuje proti tvorbe tukových zásob
Sculptolift – lifting pokožky
Vektorizovaný kyslík – okysličuje pokožku

Výživný Cold Cream Marine rituál / Nourishing Cold Cream Marine ritual

Ošetrenie je určené osobám so suchou a veľmi suchou pokožkou. Rituál pozostáva z 10 minútového zábalu , kedy prebieha masáž hlavy, potom je 45 minútová relaxačná celotelová masáž vrátane masáže rúk a chodidiel Cold Cream balzamom, ktorý rozmaznáva vaše zmysly vôňou cédrového dreva, zelených listov, zeleného jablka a broskyne.Cold cream marine obsahuje riasový vosk, olej z mikrorias, modrú miazgu oceánu bohatú na minerály a stopové prvky pre doplnenie lipidov do pokožky, bambucké maslo, maslo Capuacu, olej zo semien maracuje a panenský olej z borytu farbiarskeho pre výživu a hydratáciu.