AWARD
World Luxury Hotel Award 2016

V poslednú októbrovú sobotu sa v katarskej Dohe udeľovali ocenenie pre tie najlepšie hotely na svete. Svoje želiezko v ohni mal aj slovenský zástupca - hotel Elizabeth z Trenčína, ktorý už v minulosti získal národné a európske ocenenia - Hoteliér roka 2016, Najlepší mestský historický hotel Európy 2016 a Najlepší historický hotel so zákazníckym servisom v Európe 2015.

Hotel Elizabeth získal prvenstvo v súťaži WorldLuxury Hotel Award 2016 v kategórii "Romantický hotel" regiónu východnej Európy. Tentokrát sa Hotelu Elizabeth podarilo premeniť nomináciu na svetové ocenenie, WorldLuxury Hotel Award 2016 v kategórii Romantic Hotel - regionalwinner. Z celkových viac ako 600 nominácií je to veľký úspech. Hlasovali návštevníci z celého sveta a odborná porota v troch kolách.

Na slávnostnom galavečeri, ktorý sa konal v Dohe ocenenie prevzal generálny riaditeľ hotela Elizabeth - Ján Svoboda."Toto ocenenie je akýmsi vyvrcholením nášho podnikania v hotelovej branži, keďže sme už dosiahli úspechy na národnej a európskej úrovni. Samozrejme tým naša misia nekončí, ale práve naopak začína ďalšia éra poskytovania kvalitných služieb a inovácie v produktovom portfóliu. Zároveň je to dôkaz toho, že aj malá krajina ako Slovensko môže konkurovať tradičným destináciám čo do kvality v poskytovaní služieb".