DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
Urobte radosť svojim blízkym a darujte luxus v historickom hoteli priamo pod stredovekým Trenčianskym hradom

Darujte zážitok, ktorý bude ocenený širokým úsmevom a úprimným poďakovaním. Verte nám, že tento darček nezostane nepovšimnutý v hromade iných darčekov. Výnimočné zážitky, nádherné výhľady na stredoveký hrad, fantastické raňajky, hýčkanie a relaxáciu - to všetko možno vpísať na krásny papier s našim logom a zabaliť do slávnostnej obálky, ktorú odošleme až k vám domov. Doprajte aj vašim blízkym pocit jedinečnosti a prvotriednej starostlivosti. Je len na vás, čo z našich služieb si vyberiete, my máme darčekový poukaz pre každého.

Darčekový poukaz od nás má veľké výhody:

  • Sami si môžete stanoviť hodnotu certifikátu
  • Sami si môžete vybrať konkrétne služby, ktoré chcete darovať
  • V poukaze od nás môžete venovať aj naše zážitkové pobyty
  • Do poukazu môžeme zahrnúť aj doplnkové služby hotela
  • V spolupráci s našimi partnermi môžeme do poukazu zahrnúť aj darčeky ako kvety na izbe

Naše milé a ochotné recepčné budú načúvať vašim požiadavkám a spoločne vytvoríte poukaz "ušitý na mieru"! Alebo si pohodlne môžete vybrať ONLINE DARČEKOVÝ POUKAZ.

V prípade záujmu o vytvorenie darčekového poukazu nás prosím kontaktujte formou emailu na recepcia@hotelelizabeth.sk. Pokiaľ máte už vybranú službu alebo hodnotu, môžete nám pripojiť vaše fakturačné údaje pre urýchlené vytvorenie darčekového poukazu.

Poukaz nadobúda platnosť po jeho plnom uhradení. Poukaz je nutné vyčerpať naraz. Poukaz nie je možné kombinovať s inou zľavou alebo zvýhodnenou ponukou. Rezervácia pre využitie poukazu je nutná vopred a musí byť potvrdená zo strany poskytovateľa, bez záväznej rezervácie nie je možné darčekový poukaz využiť.