KAVIAREŇ, REŠTAURÁCIA, BARY
Ochutnajte naše špeciality aj lokálne jedlá v neobyčajnom prevedení a prostredí

Vstúpte do sveta luxusu s charakterom odrážajúceho charakteristickú dobovú architektúru budovy. Hotel Elizabeth s prestížnym hodnotením štvorhviezdičkových služieb je už viac ako osem rokov po veľkej rekonštrukcii uznávaný ako jeden z Top hotelov na Slovensku. Začína sa nezabudnuteľný zážitok vynikajúceho jedla a atmosféry v nádhernom prostredí. S uvoľneným pocitom si môžete vychutnať neformálne a osobné stolovanie po celý deň.

Zažite vynikajúce jedlo, brunch alebo popoludňajšie ľahké menu v reštaurácii Elizabeth, ktorá je slávna nielen vďaka unikátnemu výhľadu na rímsky nápis z roku 179 a bohatému výberu slovenských a medzinárodných jedál. Náš personál vás bude hýčkať, či už ide o podávanie lahodných raňajok so skorým začiatkom alebo o nalievanie obľúbeného nápoja po celodennom pracovnom dni. O každého hosťa sa postará personál so zmyslom pre detail.

Je ťažké si predstaviť pohodlnejšie a príjemnejšie prostredie, v ktorom si môžete vychutnať výnimočný kulinársky zážitok s diskrétnymi, ale pozornými službami.

Špeciálne príležitosti sa oplatí oslavovať vo veľkom štýle. Či už je to výročie, narodeniny, firemná akcia alebo len tak, v našich úžasných priestoroch to bude nezabudnuteľným zážitkom. Hotel Elizabeth plní aj funkciu inštitúcie v rámci mesta. Stretáva sa tu množstvo ľudí z ulice, starší ľudia sem chodia na kávu a koláč, podáva sa tu aj denné menu.