SVADBY SNOV
Od romantických zásnub až po svadbu snov.

Svadby snov

Od romantických zásnub na vyhliadke pod hradnou skalou až po oslavu prvého výročia, krstín....či zlatej svadby. Jedinečný okamih si zaslúži výnimočné miesto. Na základe dlhodobej tradície a reputácie pre štýl a eleganciu je Hotel Elizabeth ideálnym miestom pre vašu vysnívanú svadbu a všetko čo s týmto veľkým životným krokom súvisí.Či už plánujete malú alebo veľkú svadobnú hostinu, Hotel Elizabeth je tá správna a jedinečná voľba.

Hotel Elizabeth je držiteľom svetového ocenenia World Luxury Hotel Award v kategórii Luxusný romantický hotel za rok 2021. Historický hotel Elizabeth poskytuje najúžasnejšiu atmosféru pre svadbu, ktorú oslávite s vašimi najbližšími priateľmi a rodinou. Ikonický hotel Elizabeth postavený v roku 1902 sa pýši secesnou architektúrou a poteší aj tých najnáročnejších hostí. Charakter hotela, fantastické jedlo a výnimočné služby zabezpečia to najlepšie pre váš svadobný deň. A vaše svadobné fotografie budú naozaj ohromujúce.

Každá zo 78 izieb poskytuje 4-hviezdičkovú kvalitu. Naše nadštandardne zariadené izby sú ideálnym miestom pre vás a vašich hostí na oddych po dni plnom osláv. Po noci strávenej v luxusnom svadobnom apartmáne až po nádherné izby s výhľadom na hrad alebo mesto Trenčín, si nasledujúce ráno pri raňajkách zaspomínate s rodinou a priateľmi na veľký deň D.

FOTOGALÉRIA