IZBY & APARTMÁNY
Luxusné izby & apartmány pre dokonalé pohodlie

Moderný business hotel s viac ako storočnou históriou nesklame ani najnáročnejšiu klientelu. Výhodou hotela je jeho atraktívna poloha v centru mesta Trenčín priamo pod hradom. Hotel Elizabeth s historickou atmosférou bol viackrát zrekonštruovaný, ale zachovala sa pôvodná architektúra a pritom bola zvýraznená krása secesného štýlu. Medzi hradným bralom a hotelom je príjemná letná terasa.

Veľká klasicistická stavba s prvkami secesie obopína hradné bralo a je prvou budovou centrálnej pešej zóny zo strany od vlakovej stanice. Centrom hotela sa po rekonštrukcii stalo foyer, ktoré je prekryté priehľadnou strechou. Monumentálny presvetlený priestor so zaujímavými sklenými dekoráciami víta návštevníkov recepciou a vedie do všetkých častí hotela.

Hotel Elizabeth ponúka luxusné ubytovanie v 78 izbách štyroch typov (Superior, Deluxe, Junior, Exclusive). Celková ubytovacia kapacita hotela je spolu 143 lôžok, z toho 138 pevných lôžok a 5 prísteliek. Izby majú moderný dizajn s občasnými historizujúcimi prvkami. Tak ako celý hotel sú izby zariadené kvalitnými materiálmi, v odtieňoch sivej, hnedej či čiernej farby. Hotelové izby poskytujú maximálne pohodlie a dokonalý komfort.