PARTNERI SYNOT HOLIDAY
Hotelové a rekreačné zariadenia, ktoré sú skvelou voľbou pre vašu dovolenku

Zasnežené vrcholky hôr, zimné západy slnka a mráz, ktorý sa dostane až pod rukavice. Takto vyzerá pravá lyžovačka v Ski areáli Kyčerka. V údolí Pluskovec vo Veľkých Karloviciach nájdete veľmi obľúbené zimné lyžiarske stredisko, ktoré je ideálne pre rodiny s deťmi. Takmer 3 kilometre upravených zjazdoviek prinesú to pravé zimné dobrodružstvo amatérom i skúseným profesionálom.

2 km od lyžiarskeho strediska sa nachádza Grandhotel Tatra, nadštandardný hotelový komplex s konferenčným zázemím a unikátnym wellness centrom s mnohými prestížnymi medzinárodnými oceneniami, poskytujúci špičkovú gastronómiu.Je to stredisko celoročnej rekreácie nielen pre región Beskydy, ale pre celú oblasť Českej republiky a Slovenska, ktoré je vzdialené iba 10 kilometrov a je dobre dostupné.

Z Valašska prejdime na návštevu Slovácka. Nechajte sa zaviezť do kraja, ktorý sa vyznačuje svojou pohostinnosťou, farebnými krojmi, tancom, spevom, tradičnou gastronómiou a hlavne dobrým vínom. Pivnice Mařatice sú ako stvorené pre milovníkov miestnej architektúry a poctivého rodinného vína. Miestna legenda hovorí, že sa tu v minulosti vyrábalo víno pre sv. Cyrila a Metoda. V dnešnej dobe budete svedkom unikátneho systému labyrintu, ktorý vznikol prepojením viacerých meštianskych vínnych pivníc.

Po ceste na Slovensko si určite naplánujte pár dní na návštevu mesta Trenčín a jeho okolia. Ubytujte sa v krásnom historickom hoteli Elizabeth, ktorý vás očarí hneď na prvý pohľad. Vychutnajte si raňajky ako pre kráľa a oddychujte v hotelovom wellness. Na výlet určite vyrazte do neďalekých Trenčianskych Teplíc. Toto kúpeľné mesto v sebe ukrýva malú zelenú oázu plnú zábavy a relaxu v podobe kúpaliska Zelená žaba. V zime vám skvelý oddych a relax zaručia štyri exteriérové sauny s ochladzovacím bazénom a luxusnouvírivkou.