O HOTELI
Hotel, kde sa snúbi história so štipkou moderny

Prečo si vybrať Hotel Elizabeth v Trenčíne? Vychutnáte si unikátnu atmosféru historického hotela, ktorý sa nachádza v srdci mesta priamo pod stredovekým trenčianskym hradom. Luxusné ubytovanie dopĺňa výnimočná reštaurácia, kaviareň, wellness centrum s hydro-masážnym bazénom, štyrmi druhmi sáun a príjemnou oddychovou zónou, konferenčné centrum a mnoho iného. Z letnej terasy môžete na hradnej skale obdivovať unikátny, takmer 2000 rokov starý rímsky nápis. Okrem biznis mítingov a školení je hotel veľmi obľúbeným miestom na usporiadanie luxusnej svadby.

Keď sa povie ubytovanie v Trenčíne, okamžite sa vám vynorí Hotel Elizabeth, ktorý tak neodmysliteľne patrí k mestu Trenčín. Hotel Elizabeth získal niekoľko medzinárodných a domácich ocenení. Tieto úspechy poukazujú nielen na dobre odvedenú prácu architektov a stavebných firiem, ale taktiež na kvalitu poskytovaných služieb, vybavenie hotela, kvalitnú infraštruktúru a v neposlednom rade ústretovosť personálu ku klientom.

Hotel Elizabeth sa pýši obhajobou ocenenia v kategórii "Romantic hotel". Vďaka príbehu o Omarovi a Fatime, získal hotel dve ocenenia - a to v kategórii "Luxury Cultural Retreat" za zachovanie kultúrneho dedičstva (predovšetkým v súvislosti so známym rímskym nápisom z roku 179 a secesnú architektúru) a "Luxury Architecture Design Hotel" za výnimočnú rekonštrukciu hotela a spojenie moderny s históriou.

VIAC INFO