AKTIVITY
Objavte množstvo aktivít v každom ročnom období

Vďaka ideálnej polohe Hotela Elizabeth pod stredovekým Trenčianskym hradom v tesnej blízkosti historického centra mesta Trenčín, oceníte skvelé možnosti na trávenie voľného času. Máte chuť zažiť niečo výnimočné, zabaviť sa, naučiť niečo nové alebo spoznávať najznámejšie kultúrne pamiatky Slovenska? Mesto Trenčín ponúka veľa možností čo vidieť, robiť a zažiť pre návštevníkov všetkých vekových skupín. Nájdete tu múzeá, galérie, veľa nákupných možností a športových aktivít. Či už ste vyznávačom umenia, milovníkom histórie, nadšeným športovcom alebo len chcete zažiť bohatú históriu a kultúru mesta, nájdete tu množstvo atrakcií, ktoré vás určite zaujmú.

Ľudia prichádzajú do Trenčína z mnohých dôvodov. Niekto chce nakupovať, niekto chce vidieť známe turistické atrakcie, niekto si chce užiť romantický oddych a niekto potrebuje pohodlný a komfortný hotel počas pracovnej cesty. V Hoteli Elizabeth si môžete okrem atraktívneho ubytovania pre hostí akejkoľvek vekovej kategórie vychutnať najlepšiu medzinárodnú kuchyňu alebo tradičné miestne jedlá.

Bez ohľadu na ročné obdobie a akékoľvek počasie, vždy si vyberiete aktivity, ktoré môžete zažiť a inšpirovať sa. Využite okolitú prírodu a naplno vyskúšajte niektorú z mnohých aktivít ako napr. plavba loďou po rieke Váh. Ak chcete zostať v suchu, môžete si požičať bicykel, vyskúšať lanovú dráhu Tarzania na Brezine alebo vyraziť pešo na prehliadku so sprievodcom a objavovať pamiatky mesta Trenčín.

VIAC INFO