EVENTY
Nezabudnuteľné konferencie a inšpirujúce eventy

Kongresy a eventy

Poloha ikonickej historickej budovy hotela v centre Trenčína znamená, že naši hostia môžu využívať vynikajúce dopravné spojenia a blízkosť k historickým pamiatkam. Moderné, flexibilné a krásne zrekonštruované priestory tvoria ideálne prostredie pre vaše podujatia v Hoteli Elizabeth. Široká škála možností usporiadania konferenčných miestností, vrátane kongresovej sály uspokojí aj najnáročnejšiu eventovú klientelu.

Či už potrebujete diskrétne miesto na pohovor s uchádzačmi o pracovné miesto na individuálnom stretnutí, alebo chcete prezentovať až pred 180 ľuďmi, máme konferenčné priestory, ktoré vás plne uspokoja. Pre všetkých delegátov je k dispozícii bezplatné vysokorýchlostné WI-FI pripojenie na internet.

Hotel Elizabeth je úspešný partner pre vaše podujatia. Náš profesionálny tím vám pomôže udržať vašich účastníkov podujatia spokojných. Vieme, že vaši hostia budú šťastní, keď sa im podáva chutné jedlo. Pre vašu akciu poskytneme výnimočné menu a stravovania na mieru. Prediskutujte s nami vaše požiadavky a zistite, ako kreatívni dokážeme byť.

BROŽÚRA