OCENENIE
HAUTE GRANDEUR GLOBAL AWARDS 2023

Oficiálne ocenenie Haute Grandeur Global Hotel Awards 2023 oceňuje najlepšie hodnotené hotely na celom svete, ktoré ponúkajú výnimočné služby zákazníkom, vysoký štandard vo všetkých aspektoch hotela a jedinečné zážitky pre svojich hostí.
Ocenené zariadenia sú vnímané ako meradlo v tomto odvetví a Haute Grandeur Global Hotel Awards udeľujú len tie najpozoruhodnejšie, už tak výnimočné hotely, kúpele a reštaurácie.

Tento rok k výnimočným komentárom, ktoré odzkadľujú skúsenosti zákazníkov z prvej ruky, patrili výnimočné služby, pohodlné vybavenie a najmodernejšie vybavenie. Ocenené hotely idú nad rámec toho, aby svojim hosťom vytvorili nezabudnuteľné zážitky od najmenších detailov až po tie najväčšie gestá.


"Tieto ocenenia znamenajú veľký úspech v už tak pozoruhodných hotelových zariadeniach a nastavujú nový štandard dokonalosti," hovorí zakladateľka a prezidentka Marinique de Wet. "Haute Grandeur Global Awards je viac než len oslava našich hodnostárov
úspechov. Ctí princípy tvrdej práce, odhodlania, vodcovstva a úspechu. Viac ako kedykoľvek predtým uznanie pomáha tímom zostať pozitívnymi a dosiahnuť cieľ" pokračuje de Wet.

Po prísnom hodnotení tisícok hotelov po celom svete boli zverejnení oficiálni víťazi v jednotlivých kategóriách. "Ich výnimočný záväzok k dokonalosti ich odlíšil od ostatných a urobil z nich dokonalú voľbu pre cestovateľov po celom svete, svet hľadá kvalitné obchodné a rekreačné hotelové zážitky. "


Zisk oficiálnej ceny Haute Grandeur Global Excellence Award je skutočným dôkazom obetavosti a tvrdej práce hotelov, manažmentu a personálu. Títo víťazi nastavili nový štandard kvality, štýlu a luxusu v pohostinskom priemysle a sú hodní uznania.

Hotel Elizabeth pre rok 2023 je víťazom v nasledujúcich kategóriách:
  • Best Conference hotel in Europe
  • Best MICE hotel in Europe
  • Best Hotel Restaurant in Europe
  • Best City hotel in Slovakia