OCENENIE
Historic Hotels of Europe Awards 2015

Hotel Elizabeth v Trenčíne hostil slávnostné udelenie cien najlepším historickým hotelom Európy.Súčasne sa stal víťazom jednej z kategórií tejto prestížnej súťaže. Nominovaní hostia z celého sveta totiž práve Hotel Elizabeth zvolili hotelom, ktorý poskytuje najlepší zákaznícky servis.

"Sme veľmi príjemne prekvapení európskym ocenením za nami poskytované služby. Nie je to pocta len pre náš hotel, ale tiež pre celé Slovensko. Aj toto je totiž krok, ktorým búrame bariéry a predsudky o kvalite poskytovaných služieb na Slovensku", uviedol riaditeľ hotelu a súčasne prezident Asociácie historických hotelov Slovenska, Jan Svoboda. Hotel Elizabeth tak svojim víťazstvom dokázal, že hosťom poskytuje vynikajúci komfort, skvelú gastronómiu a obetavý personál.

"Od doby, keď bol v roku 2012 tento hotel zrekonštruovaný, tak sa zmenil nie len on, ale aj život v meste. Sme na tento hotel veľmi pyšní a sme radi, že nám robí dobré meno v celom svete", uviedol primátor mesta Trenčín, Richard Rybníček. Slávnostného vyhlásenia výsledkov súťaže sa zúčastnili hostia z celej Európy. Tí sa zhodli na tom, že je potrebné sa o historické hotely starať tak, aby zostali odkazy minulosti spolu so súčasnosťou zachované, ako dar pre budúcu generáciu.

"Počet tohtoročných kandidátov na ocenenie predčil všetky naše očakávania a je to pre nás veľká pocta. Vo veľkom množstve historických hotelov nie je žiadny rovnaký, každý má svoju dušu, jedinečnosť a príbeh. Vážime si každého z nich", uviedla Barbara Avdis, prezidentka Historických hotelov Európy.