LANOVÝ PARK TARZÁNIA
Adrenalínová aktivita na otestovanie sily a odvahy nielen pre deti

Nachádza sa v lesoparku Brezina, kam sa dostanete pešo od hotela smerom k hradu a potom cez Čerešňový sad, alebo sa môžete vyviesť pohodlne autom. Lanový park je adrenalínovou aktivitou nielen pre deti, no svoje sily a odvahu si môžu otestovať aj rodičia.

V korunách stromov je postavených 27 plošín vo výške cca 5 až 10 m nad zemou. K dispozícii sú tri trasy ľahšia (modrá) alebo ťažšia (červená) trasa. Pre najmenších odvážlivcov je pripravená detská trasa.

V parku je k dispozícii midihojdačka, lukostreľba, fúkačky, bludisko, slackline, indoboard, petanque a šípky.

Pešia dostupnosť z hotela: 20 min.

Lesopark Brezina

Je obľúbeným oddychovým a športovým miestom Trenčanov. Doslova len pár krokov od hlučného centra mesta objavíte pokojnú atmosféru vhodnú na pešie prechádzky, beh či jazdu na horských bicykloch a v zime si môžete park prejsť na bežeckých lyžiach.

V Čerešňovom sade sú vybudované altánky a máte možnosť využiť prírodné ohniská. Nechýba tu detské ihrisko samozrejme celé z dreva. Pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vzniku a vývoji lesa odporúčame napojiť sa na náučný chodník s dĺžkou 1 280 m. Na jeho trase je 12 zastávok s informačnými tabuľami a prechod trvá cca 45 minút.