SVADOBNÁ VÝSTAVA
20.marca 2022 od 10 do 17 hod. v priestoroch ikonického hotela Elizabeth

Prinášame vám ďalší ročník Svadobnej výstavy s množstvom inšpirácií pre váš svadobný deň. Tešiť sa môžete na prezentáciu vystavovateľov svadobných služieb - svadobné salóny, svadobné obrúčky, vizážistky, fotografi, fotobúdka, kameramani, koláčiky, svadobné vínko, destiláty a mnoho ďalších užitočných služieb.

Počas výstavy bude v hotelovej lobby prebiehať bohatý sprievodný program s našimi overenými svadobnými dodávateľmi, ktorí vám predstavia svoju ponuku - klasickú i trendy, poradia ako zorganizovať váš deň "D" bez obáv. Výstavu obohatia módne prehliadky svadobných šiat, svadobných pánskych oblekov i módou pre svadobné mamy.

Plánujete uskutočniť svadbu a hľadáte vhodný priestor? V hoteli Elizabeth prichystáme sálu a salóniky na svadbu s rôznou kapacitou až pre 120 hostí. Ukážeme vám rôzne set-upy stolov s výzdobou v rôznych štýloch, trendy v dekoráciách. Vedeli ste, že vieme pre vás pripraviť civilný svadobný obrad? Príďte sa pozrieť a poradíme vám zorientovať sa v oblasti svadobných služieb.

Ak ste dodávateľ a máte záujem sa prezentovať na našej výstave, neváhajte nás kontaktovať.

PROGRAM VÝSTAVY

ZOZNAM VYSTAVOVATEĽOV

Tešíme sa na vás,

Tím Hotela Elizabeth

FOTOGALÉRIA