Vianočné firemné večierky


Prichádza obdobie spojené s nezabudnuteľnými zážitkami počas vianočných večierkoch. A práve príjemne posedenie s kolegami či veľký firemný večierok je skvelým nápadom, ako nachvíľu "vypnúť" a zabudnúť na všetky povinnosti. V Hoteli Elizabeth sme hostili stovky firiem a pripravili skvelé vianočné večierky.


Kde je lepšie usporiadať firemný večierok ako v Hoteli Elizabeth v centre mesta Trenčín, ktorý poskytuje úchvatný výhľad na mesto a hrad. Služby hotela ocenené mnohými prestížnymi oceneniami, fascinujúce historické priestory hotela so štipkou moderny, gastronómia Executive chefa Daniela Mareka, wellness v štýle rímskych kúpeľov, široké možnosti zábavných programov a omnoho viac.


Sme zanietení pre všetko čo robíme. Zabezpečíme, aby bola vaša párty úspešná. Nezáleží, či je na vašom zozname 20 alebo 360 hostí - náš skúsený, profesionálny tím zaistí hladký priebeh vašej párty. Je len na vás, aký vianočný večierok chcete pripraviť pre svojich zamestnancov. Preto nestrácajte čas, prezrite si fotogalériu vianočných párty v Hoteli Elizabeth a napíšte nám vaše požiadavky.