AKCIOVÁ PONUKA
Hotel Elizabeth s viac ako storočnou históriou nesklame ani najnáročnejšiu klientelu. Vychutnajte si unikátnu atmosféru za špeciálne víkendové ceny.

Využite jedinečnú príležitosť vyskúšať si prvotriedne služby Hotela Elizabeth na vlastnej koži. Či už idete na dovolenku za gastronomickými zážitkami alebo na golfové ihrisko, urobte z toho ešte lepší víkend za výbornú cenu. Vychutnajte si všetko pohodlie domova vrátane bezplatného bohatého raňajkového bufetu, vstupu do wellness centra, fitness centra a WI-FI pripojenia.

Cena od 119 € / noc / 2 osoby v dvojlôžkovej izbe typu Superior.

Hotel Elizabeth je za posledné dva roky 2022 a 2021 držiteľom nasledovných prestížnych ocenení:

  • Heritage & Design - udelené organizáciou Heritage hotels of Europe v kategórii Najpôsobivejší dizajn
  • World Class Conference Hotel - udelené organizáciou Muse Hotel Awards v kategórii Najlepší konferenčný hotel Slovenska
  • Luxury Historic Hotel - udelené organizáciou iLuxury Global Awards v kategórii Luxusný historický hotel a Luxusný biznis hotel
  • Luxury Romantic Hotel - udelené organizáciou World Luxury Hotel Awards v kategórii Luxusný romantický hotel Slovenska

S nami budete mať možnosť stráviť úžasný pobyt, počas ktorého si užijete nekonečný relax, skvelú gastronómiu a príjemné prostredie ikonického hotela pod Trenčianskym hradom. Pobyt v Hoteli Elizabeth sme povýšili na skutočný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať.

Špeciálna ponuka platí do 20.12.2023.

V prípade parkovania na hotelovom parkovisku, miesto na parkovanie nerezervujeme ani negarantujeme z dôvodu obmedzenej kapacity parkovacích miest. Parkovné na hotelovom parkovisku je spoplatnené zvýhodnenou cenou 15 € / deň.

REZERVOVAŤ IZBU