OCENENIE
World Luxury Hotel Awards 2017

V decembri 2017 sa v známom švajčiarskom stredisku St. Moritz udeľovali ceny World Luxury Hotel Awards za rok 2017. Slávnostného večera sa zúčastnili hotelieri zo všetkých kútov sveta. Medzi nimi aj vedenie slovenského hotela Elizabeth v Trenčíne. Hotel Elizabeth zvíťazil v jednej z top kategórií.

Po minuloročnom úspechu v Katare si Hotel Elizabeth odniesol ocenenie v kategórii "Luxury Cultural Retreat" za zachovanie kultúrneho dedičstva. Ocenenie súviselo predovšetkým so známym rímskym nápisom z roka 179 a secesnou architektúrou hotela.

"Fakt, že naše investície v oblasti hotelierstva často zbierajú prestížne medzinárodné ocenenia, mňa osobne, samozrejme, teší. Tieto úspechy totiž poukazujú nielen na dobre odvedenú prácu architektov a stavebných firiem, ale aj na kvalitu poskytovaných služieb, vybavenie objektov, kvalitnú infraštruktúru a v neposlednom rade aj na ústretovosť personálu ku klientom, a to je pre mňa veľmi dôležité.

Všetkým, ktorí sa na tomto úspechu podieľali, patrí moje veľké poďakovanie. Mňa osobne toto ocenenie teší o to viac, že to nebola len odborná porota, ktorá o víťazovi jednotlivých kategórií rozhodovala, ale predovšetkým samotní klienti a široká verejnosť, ktorá vie byť veľmi kritická a úprimná," uviedol investor a šéf skupiny SYNOT, Ivo Valenta.

Radosť z ocenenia neskrýval ani Tiago Vigano, riaditeľ hotela: "Veľmi si vážime ďalšie ocenenia pre náš hotel. Sú totiž dôkazom toho, že prácu robíme dobre a na spokojnosť našich klientov. Podobné uznania sú pre nás veľkým záväzkom k tomu, aby sme sa posúvali stále ďalej."