CYKLOTURISTIKA
Krásy Trenčianskeho kraja najlepšie spoznáte na bicykli

Ak v lete neobsedíte na jednom mieste, sadnite na bicykel. Skvostné prírodné bohatstvo, no predovšetkým viac ako 1 400 km cyklotrás pre náročných bikerov, rekreačných cyklistov či rodiny s deťmi. Hotel Elizabeth je ideálnym miestom, odkiaľ môžete vyrážať na každodenné výlety. Vysoké kopce, rozľahlé roviny, unikátne výhľady, no najmä krásna príroda. To všetko ponúka Trenčiansky kraj, ktorý je na cyklistiku ako stvorený!

Už sa vám niekedy stalo, že ste sa počas cyklo či pešej turistiky stratili? Skúsení výletníci vedia, že v neznámom teréne je dobré značenie na nezaplatenie. No a aby ste sa v tom všetkom nestratili, na web stránke www.trencinregion.sk nájdete aj mapy a podrobné informácie o všetkých cyklotrasách v regióne, ktoré sú neoceniteľnou pomôckou.

Chcete si naplánovať cykloturistiku? Žiadny problém! Vyhľadať, zoradiť podľa náročnosti alebo dĺžky, naplánovať si aktívne zastávky pri historickej a kultúrnej pamiatke alebo také, ktoré potešia vaše chuťové poháriky nebolo nikdy jednoduchšie. Interaktívna mapa sa rýchlo stane dobrým pomocníkom skúseným cyklistom, ale aj rodinám s deťmi. Využite bohatú ponuku Trenčianskeho kraja.