KÚPALISKO ZELENÁ ŽABA
Unikátne funkcionalistické dielo zasadené v lese, relatívne vysoko nad mestom v južnom svahu Teplickej vrchoviny.

Niekdajšia pýcha Trenčianskych Teplíc - kúpalisko Zelená žaba- je dostupná z Hotela Elizabeth autom za približne 15 min. Len vďaka náročnej a citlivej rekonštrukcii môže tento architektonický skvost medzivojnovej architektúry slúžiť aj ďalším generáciám a nadviazať tak na obdobie, keď patril medzi vyhlásené a vyhľadávané lokality v oblasti cestovného ruchu na Slovensku.

Areál je prispôsobený pre návštevníkov od tých najmladších, až po tú najstaršiu vekovú kategóriu. Každý si tu príde na svoje a môže relaxovať podľa svojich predstáv. Kúpalisko disponuje 33m dlhým bazénom, ale okrem neho sa tu nachádzajú multifunkčné ihrisko, vonkajší bowling, bazén pre deti. Nachádza sa tu reštaurácia, z ktorej je krásny výhľad na celé údolie kúpeľného a termálneho mestečka Trenčianske Teplice. Ďalej tu nájdete grill bar a bufety, v ktorých personál ochotne a rýchlo pripraví chutné pokrmy.

Najnáročnejšia klientela, preferujúca intímne zázemie môže využiť oddelenú VIP zónu, v ktorej sú k dispozícii dve vírivky a kde si vychutná extra starostlivosť a starostlivosť zo strany personálu.

Exkluzivitou areálu je unikátny saunový svet, ktorý sa nachádza v príjemnom lesnom prostredí. Skladá sa zo 4 vonkajších sáun, ochladzovacieho bazéna, vírivky a prezliekárne. Do tejto časti kúpaliska vedú príjemné vychádzkové trasy s úžasným a pôvabným pohľadom na celý areál a údolie.

Viac informácií nájdete na: https://www.kupelezelenazaba.sk/