JOGA POBYT
Doprajte si chvíľu oddychu a harmónie v kombinácii s komfortným ubytovaním a prvotriednou gastronómiou v Hoteli Elizabeth ****

Joga pobyt s Fredym Ayisim je zameraný nielen pre pokročilých, ale aj pre úplných začiatočníkov. Jogu ponúka ako komplexný systém cvičenia v spojení s dýchacími cvičeniami a samozrejme aj ako vynikajúci prostriedok na odbúravanie stresu a psychického napätia.

Fredyho stredne náročné hodiny budú obohatené jeho typickým hovoreným komentárom založenom na mnohoročnej učiteľskej praxi a štúdiu jogovej tradície.

Rezervujte si u nás tri dni relaxácie a pokoja pre vaše telo i myseľ.

Termín pobytu: 26. - 28.07.2024

Cena pobytu zahŕňa:

  • ubytovanie na 2 noci (pre 1, 2 a viac osôb)
  • pestré raňajky z čerstvých a lokálnych produktov vo forme bufetových stolov
  • 5 x cvičenie s Fredym Ayisim
  • welcome drink
  • 2 x večera vo forme 3-chodového servírovaného menu
  • 2-hodinový vstup do wellness centra ( neplatí v deň odchodu)
  • zľava 10% na Thalgo rituály
  • neobmedzený vstup do fitness centra
  • neobmedzené Wi-fi pripojenie

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania ani parkovanie. Parkovanie je možné na našom hotelovom parkovisku, alebo v parkovacom dome na Palackého ulici (cca 150 m od hotela).

Hostia si musia priniesť podložku na cvičenie jogy a uterák na cvičenie.

Časový harmonogram:

Piatok
15,00 h - príchod
16,30 h - joga
19,00 h - večera

Sobota
07,30 h - 08,15 h - joga
09,00 h - raňajky
10,30 h - 12,00 h - Pranayama & meditácia
12,00 h - obed, voľný program
17,00 h - joga
19,00 h - večera
20,00 h - diskusia

Nedeľa
07,30 h - 08,30 h joga
09,00 h - raňajky

Fredy Aysi

Fredy Aysi je učiteľ jogy s veľkým srdcom. Dobre naladený a charizmatický Fredy Ayisi patrí medzi priekopníkov jogy, bojových umení a moderného tanca na Slovensku. Je dvojnásobným majstrom Európy, päťnásobným majstrom sveta a sedemnásobným majstrom Slovenska v karate. Dvakrát vyhral aj majstrovstvá Československa v Break dance. Motivuje ľudí žiť zdravo, organizuje akreditované kurzy pre budúcich lektorov jogy, rôzne workshopy a pobyty na Slovensku a v zahraničí. Momentálne vedie pravidelné lekcie jogy, karate, Tai-Chi a Chi kung.

Jeho joga je iná, je to dych, energia, pohyb a príbeh, s ktorým vás Fredy počas jeho lekcie prevedie. Keď mu budete dôverovať, počúvať čo hovorí a koncentrovať na jeho slová, tak vás na záver dovedie k pocitu oslobodenia. Jeho lekcia strieda mantry, pranayamu, pohyb prepojený s dychom, každý jeden pohyb, tak ako na seba nadväzuje, má logiku. A popri tom celom vždy dokáže odovzdať kúsok informácie z ôsmych stupňov uceleného systému jogy. Nenásilne, nenútene, tak ako elegantné pohyby asán v sprievode dychu. Na záver krátka meditácia a okamžitý efekt uvoľnenia v shavasane.

Keď sa Fredyho spýtate, ako sa dostal k joge, povie vám, že mu bola predurčená a k jeho osobe patrí odjakživa. Keď mal dvanásť rokov, začal cvičiť karate. Ako doplnkovému cvičeniu sa venoval joge. V pätnástich rokoch sa ponoril hlbšie, začal študovať knihy východných filozofií a jogu už vtedy vnímal duchovnejšie ako systém asán. Joga sa stala pre neho hlavnou životnou cestou. Jeho učiteľ je Swami Achintyanada, jeho drahý priateľ, poradca a guru z Indie.

REZERVOVAŤ POBYT