AKCIOVÁ PONUKA S BENEFITMI
Čím viac nocí zostaneš, tým viac benefitov dostaneš. Navyše s horúcimi teplotami prichádza aj horúca letná ponuka ubytovania.

Využite jedinečnú príležitosť vyskúšať si prvotriedne služby Hotela Elizabeth na vlastnej koži. Odmeníme vás! Čím viac nocí v hoteli zostanete, tým viac benefitov si môžete vybrať. Pri pobyte na minimálne 2 a viac nocí automaticky za každú 2. a ďalšiu noc získavate a môžete si vybrať jeden z benefitov ZDARMA. S nami budete mať možnosť stráviť úžasný pobyt, počas ktorého si užijete nekonečný relax, skvelú gastronómiu a príjemné prostredie ikonického hotela pod Trenčianskym hradom.

Pobyt v Hoteli Elizabeth sme povýšili na skutočný zážitok, ktorý si budete chcieť zopakovať. Zoznam darčekov/benefitov:

1. Trenčiansky hrad (malý okruh)

Z Hotela Elizabeth sa dostanete pokojnou 10 min. prechádzkou priamo až k hradu. Historický Hotel Elizabeth je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo pod stredovekým hradom, v centre mesta Trenčín.

Viac info: Prehliadka Trenčianskeho hradu | Hotel Elizabeth

2. Výhliadková plavba loďou po Váhu

Pohodlne sa usaďte na palube a užívajte si plavbu po najdlhšej slovenskej rieke s výhľadom na stredoveký Trenčiansky hrad. Vyhliadková plavba trvá cca 50 - 60 minút.

Viac info: Plavba loďou po Váhu │ Hotel Elizabeth**** v Trenčíne | Hotel Elizabeth

3. Okružná jazda turistickým vláčikom Matúš Čák

Turistický vláčik premáva z centra mesta pri Vodníkovi (Štúrovo námestie). Prevezie vás cez historické centrum mesta a predstaví jeho najvýraznejšie pamiatky. Ďalšia zastávka je hneď vedľa Hotela Elizabeth pri Múzeum. Potom sa vláčik vyberie cez Lesopark Brezina a dovezie vás až ku južnej bráne majestátneho Trenčianskeho hradu.

4. Letné kúpalisko na ostrove v Trenčíne

V areáli Letného kúpaliska v športovo-rekreačnom areáli Ostrov sú 4 bazény - rekreačný, plavecký, detský a dopadový s tobogánmi. Spolu 17000 m2 plochy (trávnatej/betónovej) a viac ako 2800 m2 vodnej plochy.

5. Adrenalínová lanová dráha Tarzánia

Adrenalínová aktivita na otestovanie sily a odvahy nielen pre deti. V korunách stromov je postavených 27 plošín vo výške cca 5 až 10 m nad zemou. K dispozícii sú tri trasy ľahšia (modrá) alebo ťažšia (červená) trasa.

Viac info: Lanový Park Tarzánia │ Hotel Elizabeth**** v Trenčíne | Hotel Elizabeth

6. Domáci zákusok s kávovým servisom

V Hoteli Elizabeth máme vášeň k jedlu. Pozývame vás do príjemnej atmosféry secesnej kaviarne Sissi, kde výborne chutia zákusky z vlastnej cukrárskej dielne.

Naplánujte si dovolenku v romantickom hoteli ocenenom ako "Najromantickejší hotel na Slovensku za rok 2021. V cene už od 119 € / noc /2 osoby v izbe kategórie SUPERIOR zažijete:
  • vynikajúce bohaté bufetové raňajky
  • wellness s dizajnom rímskych kúpeľov
  • vstup do profesionálneho fitness centra
  • ZDARMA 3-hod. vstup do Kúpelov Zelená žaba 1x za pobyt pri pobyte na min. 2 noci (kúpele sú otvorené v prípade priaznivého počasia)
  • zľavy v multifunkčnom a športovom areáli Hoss Sport Center, ktorý sa nachádza len 7 min. jazdy autom z hotela v nádhernom prostredí pri rieke Váh
  • atmosféru mesta, ktoré získalo titul európskeho mesta kultúry 2026
  • bohatý gastro a kultúrny program v hoteli a v Trenčíne

Špeciálna ponuka platí od 28.06.2024 do 02.09.2024.

V prípade parkovania na hotelovom parkovisku, miesto na parkovanie nerezervujeme ani negarantujeme z dôvodu obmedzenej kapacity parkovacích miest. Parkovné na hotelovom parkovisku je spoplatnené sumou 1,50 € / hod alebo 15 € / deň.

REZERVOVAŤ IZBU